Házenkářky Písku mají v poháru finalistky, Most pojede do Brestu

15. listopadu 2011 17:45 - VÍDEŇ

Házenkářky Písku narazí v osmifinále Vyzývacího poháru na letošní finalistky této evropské soutěže turecký klub Belediyesi z Antalye. Ke druhému českému zástupci Mostu byl dnešní los ve Vídni příznivější, soupeřem Baníku bude běloruský nováček Victoria Brest. Zápasy se budou hrát na začátku února.

Písecké házenkářky prošly do osmifinále Challenge Cupu po dvou vysokých výhrách nad rakouským Dornbirnem a bitvy o postup do čtvrtfinále zahájí 4., nebo 5. února na domácí palubovce. Turecký tým Belediyesi ve finále posledního ročníku prohrál až ve finále s francouzským Miosem.

Most byl nasazen rovnou do osmifinále a na úvod začne v Bělorusku. Odvety se budou hrát o týden později 11., či 12. února.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.