Házenkáři Kopřivnice porazili v zápase o play off Hranice

Házenkáři Kopřivnice porazili v dohrávce 8. extraligového kola jednoznačně 30:21 Hranice a jeden zápas před koncem základní části si definitivně zajistili účast v play off. Naopak Hranice dnešní porážkou o šanci na osmičku přišly a čekají je boje ve skupině o udržení.

Kopřivnický pivot Jaromír Petřík. Ilustrační foto.

Kopřivnice vyhrála první poločas 13:10 a rozhodující náskok získala během desetiminutovky v úvodu druhé půle, kdy nastřílela šest neopětovaných gólů. Nejlepším střelcem byl s devíti brankami Jan Hanus, za hosty se trefil sedmkrát Jan Mucha.

V tabulce patří Kopřivnici sedmé místo se stejným bodovým ziskem, jako má osmé Zubří. Deváté KP Brno a desáté Hranice jsou už bez šance na play off.

Strabag extraliga házenkářů - 8. kolo:
Kopřivnice - Hranice 30:21 (13:10)
Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 5/2, Střelec 4 - Mucha 7, Magrla 6/2, Zbránek 3.