Házenkáři Kopřivnice porazili v zápase o play off Hranice

21. března 2021 14:10 - Praha

Házenkáři Kopřivnice porazili v dohrávce 8. extraligového kola jednoznačně 30:21 Hranice a jeden zápas před koncem základní části si definitivně zajistili účast v play off. Naopak Hranice dnešní porážkou o šanci na osmičku přišly a čekají je boje ve skupině o udržení.

Kopřivnice vyhrála první poločas 13:10 a rozhodující náskok získala během desetiminutovky v úvodu druhé půle, kdy nastřílela šest neopětovaných gólů. Nejlepším střelcem byl s devíti brankami Jan Hanus, za hosty se trefil sedmkrát Jan Mucha.

V tabulce patří Kopřivnici sedmé místo se stejným bodovým ziskem, jako má osmé Zubří. Deváté KP Brno a desáté Hranice jsou už bez šance na play off.

Strabag extraliga házenkářů - 8. kolo:
Kopřivnice - Hranice 30:21 (13:10)
Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 5/2, Střelec 4 - Mucha 7, Magrla 6/2, Zbránek 3.

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.