Karlovarští volejbalisté zvítězili nad Libercem

2. října 2021 22:01 - Karlovy Vary

Karlovarští volejbalisté vyhráli i druhý zápas v novém extraligovém ročníku. Po úterním vítězství 3:1 v Odoleně Vodě porazili obhájci mistrovského titulu v domácí premiéře stejným poměrem setů také libereckou Duklu.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Hosté se sice dokázali opřít do podání, na karlovarskou polovinu dvorce poslali devět es, zato obrana na síti jim příliš nefungovala. V domácím celku si 14 bodů připsal reprezentační smečař Lukáš Vašina, nejlepší hráč minulé sezony Patrik Indra bodoval na postu univerzála dvanáctkrát.

Karlovarsko a Liberec se během dvou týdnů utkaly už podruhé. V zářijovém utkání Superpoháru v Liberci zvítězili západočeští svěřenci trenéra Jiřího Nováka rovněž ve čtyřech setech.

Patrik Indra z Karlovarska.

Slavomír Kubeš, ČTK

V extralize jsou zatím odehrané pouze tři zápasy, ve dvou z nich se představil karlovarský tým. V neděli je na programu duel České Budějovice - Beskydy, v pondělí se utká Ostrava se Zlínem.

UNIQA extraliga volejbalistů - 2. kolo:
Karlovarsko - Liberec 3:1 (20, -19, 20, 14)
Nejvíce bodů: Vašina 14, Indra 12, Wiese 9 - Lux 6, Veselý, Leikep a Pavičevič po 5.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.