Házenkáři Plzně otočili zápas s Kopřivnicí a jsou znovu druzí

10. října 2021 12:27 - Plzeň

Házenkáři Plzně porazili v domácí hale Kopřivnici 34:28 a po 6. kole extraligy se vrátili na druhé místo tabulky za stoprocentní Karvinou. Mistrovský Talent tým přitom v poločase prohrával o čtyři branky 13:17, ale manko po pauze bleskově během tří minut vymazal a v závěru už Západočeši soupeře přehráli.

@TalentPlzen, Twitter

Souboj v hale na Slovanech byl reprízou čtvrtfinálové série z minulé sezony. Na jaře Plzeňští vyhráli 3:1 na zápasy. Dnes díky dominanci ve druhé půli, v níž vstřelili 21 branek, vybojovali páté ligové vítězství za sebou, poté co sezonu zahájili nečekanou ztrátou proti Novému Veselí. Kopřivnice je v tabulce osmá.

Strabag Rail extraliga házenkářů - 6. kolo:
Talent tým Plzeňského kraje - Kopřivnice 34:28 (13:17)
Nejvíce branek: Režnický 7, Stehlík 6, T. Nejdl 5 - Hanus 8, Čadra 6/2, Brito 5.

ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.