Rubriky:

Míčové sporty

VIDEO: Žádné laškování! Slavnému Bryantovi soupeř zlomil nos a zařídil otřes mozku

29. února 2012 14:04 - Orlando

I na tvrdé souboje došlo při tradičním Utkání hvězd NBA, k němuž se ještě jednou vracíme. Slavný Kobe Bryant se v Orlandu stihl stát historicky nejlepším střelcem této tradiční oslavy basketbalu a zároveň utrpěl zlomeninu nosu. Žádné laškování nevládlo mezi esy zámořské soutěže.

Zranění se Bryantovi přihodilo ve třetí čtvrtině, nevybíravý zákrok vůči hvězdě Los Angeles obstaral Dwyane Wade z Miami.

Bryant se pak ještě účastnil dění na hřišti, celkem pomohl v All-Star Game 27 body k výhře Západu nad Východem 152:149. Na kontě má už 271 bodů a o devět tak překonal v historických tabulkách hvězdného setkání Michaela Jordana.

Hvězda Los Angeles Lakers nakonec odnesla střet přeraženým nosem. Později si u týmového lékaře stěžovala i na bolest hlavy a neurolog zjistil, že má Bryant i otřes mozku. Jak dlouho bude Bryant absentovat, není jasné.

vap, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.