Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Stoudemire je po rozbití skla po operaci a čeká ho pauza v NBA

2. května 2012 09:09 - New York

Pořezaná ruka připraví basketbalovou hvězdu Amareho Stoudemirea minimálně o jeden zápas play-off NBA. Jeden z klíčových hráčů New Yorku Knicks rozbil po pondělní prohře v hale zlostí sklo chránící hasící přístroj a přetrhl si přitom na ruce jeden ze svalů. Už je po operaci.

 

Aaron Josefczyk, Reuters

"Všichni jsme někdy udělali vzteky něco, čeho jsme pak litovali. Jsme jen lidé. Sorry, kluci," vzkázal Stoudemire prostřednictvím sociální sítě Twitter nedlouho poté, co po prohře 94:104 v Miami opustil halu s levou rukou v závěsu. Po návratu do New Yorku hned zamířil za specialistou na zranění rukou a následně na operační sál.

Ve čtvrtečním třetím zápase série nenastoupí určitě a nejisté jsou i jeho další starty. New York prohrává s Miami 0:2 na zápasy. Stoudemire tak korunuje špatnou sezónu, v níž ho trápily problémy se zády, v únoru nehrál po úmrtí bratra a statisticky je na tom nejhůře od nováčkovského ročníku 2002/03.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.