Rubriky:

Míčové sporty

Lovosice pokřtily novou halu vítězně a vedou extraligu házenkářů

28. září 2013 18:43 - Lovosice

Házenkáři Lovosic pokřtili svou opravenou halu vítězně a navíc se po pátém kole extraligy dostali do čela tabulky. Dosavadního lídra Hranice porazili rozdílem sedmi branek 33:26 a díky lepšímu skóre vedou. S dvanácti góly vedl ofenzivu domácích kanonýr Jiří Motl.

Lovosickým poničila halu Chemik červnová povodeň, proto si museli prohodit zápasy a úvodní čtyři kola odehráli venku. Jejich domácí premiéra před 750 diváky byla zároveň soubojem o čelo tabulky a dlouho byl zápas hodně vyrovnaný. V poločase vedly Hranice o gól, Lovosice definitivně převzaly vedení ve 44. minutě. Během šesti minut utekly na šestibrankový rozdíl a náskok už nepustily.

Extraliga házenkářů - 5. kolo:
Lovosice - Hranice 33:26 (13:14)
Nejvíce branek: Motl 12/1, Jonáš 9/3, Krahulík 4 - Šíra 6, Tůma 6/4, Galus 4. Rozhodčí: Kozler, Vaník. Sedmimetrové hody: 6/5 - 4/4. Vyloučení: 4:6. Diváci: 750
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.