Washington - Chicago 81:83 Veselý opět nejlépe doskakoval, ale Washington zase prohrál

13. října 2013 10:33 - Rio de Janeiro

I ve druhém přípravném utkání Washingtonu před novou sezonou NBA byl Jan Veselý nejlépe doskakujícím hráčem zápasu. Jeho tým v sobotu při premiérovém duelu týmů NBA v Jižní Americe prohrál v Riu de Janeiro s Chicagem 81:83.

 

Český basketbalista strávil na palubovce téměř 30 minut, nejvíce z hráčů poraženého celku. Pod košem doskočil Veselý devět míčů, ale dal jen dva body, když proměnil jedinou z pěti střel z pole.

Washington neuspěl v přípravě ani na druhý pokus, v úterý podlehl Brooklynu 106:111 po prodloužení.

Sobotní zápas v HSBC Arena, která bude hostit gymnastické soutěže při olympijských hrách v roce 2016, sledovalo ve vyprodaném hledišti téměř 14 tisíc diváků. Pískotem uvítali brazilského pivota Washingtonu Neneho, který čelí kritice kvůli častým absencím v reprezentaci, a svou nevoli mu fanoušci dávali i během utkání. Marně se dožadovali Derricka Rose. Hvězdný hráč Chicaga zůstal jen na lavičce, protože ho bolelo operované koleno.

V dalším přípravném zápase prověří Washington v úterý obhájce titulu Miami.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: