Rubriky:

Míčové sporty

Bryant se po zranění achilovky nestihne připravit na start NBA

16. října 2013 10:58 - Peking

Basketbalista Kobe Bryant pravděpodobně zmešká kvůli zranění achilovky začátek nové sezóny NBA. Pětatřicetiletá hvězda Los Angeles Lakers se stále zotavuje a podle trenéra Mika D'Antoniho nebude na úvodní duel ročníku, kterým bude za dva týdny derby s Clippers, připraven.

 

Kim Kyung - hoon, Reuters

Pětinásobný šampión NBA byl s achilovkou na operaci v dubnu. V rámci rekonvalescence se nedávno podrobil v Německu experimentální proceduře, která by měla zlepšit stav jeho pravého kolena, v němž má artritidu.

Bryant se už nicméně připojil k týmu, který je na předsezónním přípravném turné v Číně. V úterý v Pekingu z hlediště sledoval vítězství svých spoluhráčů 100:95 nad Golden State, v pátek se oba týmy utkají znovu v Šanghaji.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.