Rubriky:

Míčové sporty

Zlín - Ostrava 3:2 Volejbaloví mistři z Ostravy ztratili hned na úvod body ve Zlíně

19. října 2013 18:09 - Zlín

Obhájci titulu v extralize volejbalistů z Ostravy ztratili hned v úvodním kole body ve Zlíně. I když vedli 2:0 na sety, v dalším průběhu je poznamenala dvě zranění a zlínský tým po velkém obratu zvítězil 3:2.

Ostrava během léta z poloviny obměnila kádr, i tak ale svěřenci nového reprezentačního kouče Zdeňka Šmejkala na palubovce Fatry dobře začali. Ve třetím setu ale odkulhal nový švédský smečař Erik Sundberg po špatném dopadu a ve čtvrté sadě si rovněž kotník poranil Tomáš Široký. Reprezentační blokař se pak na hřiště vrátil, ale Zlín už nezastavil.

"Prohráli jsme si to sami, nevyrovnali jsme se s tím, že jsme v průběhu měli dvě zranění. Trochu nás to vykolejilo, ale Zlín podal bojovný výkon," řekl Šmejkal České televizi. "Začali jsme s obrovským procentem chyb, s tím se nedá vyhrát. Ale nakonec jsme to ubojovali, ne že bychom se výrazně zlepšili," uvedl zlínský trenér Roman Macek.

Dnes se v extralize hrají ještě další čtyři zápasy.

Uniqa extraliga volejbalistů - 1. kolo:
Zlín - Ostrava 3:2 (-22, -20, 23, 20, 12)
17:00 Havířov - Staré Město
18:00 Benátky nad Jizerou - České Budějovice
ČZU Praha - Liberec
20:00 Odolena Voda - Příbram.
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.