Rubriky:

Míčové sporty

Plážové volejbalistky Kolocová se Slukovou mají v Číně jistý postup ze skupiny

24. října 2013 10:14 - Siamen

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková ve čtvrtek vyhrály na posledním grandslamu sezony Světového okruhu v čínském Siamenu oba své zápasy. Mají tak jistý postup ze skupiny do play off.

 

Petr Horník, Právo

Kolocová se Slukovou nejdříve zdolaly Miller Elwinovou a Henriette Iatikaovou 2:1, přičemž tie-break ovládly suverénně 15:4. "Měly jsme pomalejší rozjezd, ale druhý a třetí set byl pak jasně v naší režii," napsaly na Facebooku. Hráčkám ze souostroví Vanuatu díky tomu vrátily nečekanou porážku z letošního mistrovství světa.

Kiki a Maki, jak se volejbalistkám přezdívá, měly pod kontrolou i druhý zápas skupiny G. Němky Chantal Laboureurovou a Julii Sudeovou zdolaly 2:0.

V pátek se Kolocová se Slukovou střetnou o prvenství ve skupině a přímý postup do 2. kola play off s Brazilkami Agathou Bednarczukovou a Marií Antonelliovou.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu v Siamenu (Čína):
Ženy - skupina G:
Kolocová, Sluková (10-ČR) - Elwinová, Iatikaová (23-Vanuatu) 2:1 (-19, 13, 4)
Kolocová, Sluková - Laboureurová, Sudeová (26-Něm.) 2:0 (19, 14)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.