Rubriky:

Míčové sporty

Házenkářky Mostu vyzvou v Poháru EHF dánský Esbjerg

19. listopadu 2013 12:13 - Vídeň

Házenkářky Mostu se utkají v osmifinále Poháru EHF s dánským Esbjergem. Pražskou Slavii ve stejné fázi Vyzývacího poháru čeká chorvatský tým RK Zelina a Poruba narazí na švédský klub H 65 Höör. Rozhodl o tom úterní los ve Vídni.

 

Zdeněk Koza

První osmifinálové zápasy jsou na programu 1. a 2. února, odvety se budou hrát o týden později.

České mistryně z Mostu přešly ve 3. kole přes rumunský celek Zalau až po velkém dramatu v podobě střelby sedmimetrových hodů. Úřadující vítězky Vyzývacího poháru nyní vyzvou aktuálně druhý tým dánské ligy, který vyřadil srbský celek Radnički Kragujevac po venkovní výhře 28:24 a domácí remíze 26:26.

Porubu, která byla nasazena přímo do osmifinále, čeká semifinalista minulého ročníku Vyzývacího poháru Höör. Slavia se mezi 16 nejlepších týmů v soutěži probojovala díky dvěma výhrám nad švýcarským Winterthurem.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.