Jindřichův Hradec nebude hrát interligu, nováčkem je Prešov

24. června 2014 10:45 - Brno

Interligu házenkářek nakonec bude hrát stejně jako v uplynulé sezóně dvanáct týmů, ale jen sedm českých. Vítěz první ligy Otrokovice se do nejvyšší soutěže nepřihlásily a právo nevyužil ani sestupující Jindřichův Hradec. Nováčkem se stal Prešov, takže v interlize bude pět slovenských klubů.

 

Zdeněk Koza

Na pondělní schůzce v Brně byl také rozlosován nový ročník, který začne o tři týdny později než ten minulý. Úvodní kolo je na programu 20. a 21. září, tedy až po mezinárodním turnaji reprezentačních družstev O štít města Chebu.

Obhájkyně českého titulu z Mostu zahájí interligu na půdě Sence, další dvojice 1. kola tvoří Poruba - Slavia Praha, Šaľa - Olomouc, Zlín - Písek, Veselí nad Moravou - Prešov a Partizánske - Michalovce.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.