Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Chlapec uklízel mopem na palubovce během zápasu. A takhle to dopadlo

3. března 2015 08:31 - Charleston

Na vlastní polovině vypíchl soupeři míč a pelášil s ním zcela sám na koš. Chystal se, jak příznivce v hledišti potěší razantní smečí, jenže v závěru sóla na něj čekalo pořádné překvapení. Do cesty se mu totiž postavil malý uklízeč. Amerického basketbalistu Devona Begleyho z univerzitního týmu Northeastern Athletics to však vůbec nerozhodilo a s nečekanou "překážkou" se vypořádal opravdu znamenitě. Posuďte sami...

Celá situace se udála na půdě Charlestonu. Probíhal druhý poločas a domácí toužili zkorigovat nepříznivý stav 35:42. Hra se přesunula na polovinu hostujících Athletics a malý klučina se rozhodl, že útoku Charlestonu využije a za pomoci mopu setře vlhká místa na palubovce. Jenže výpad Begleyho ho nemile zaskočil!

Hošík se bleskovým kontrem soupeře příliš netrápil, hrací plochu neopustil a drhnul palubovku dál i přesto, že se na něj řítil obrovitý Begley. Ten zachoval klid a vše vyřešil naprosto elegatně. Chlapci udělal kličku a balón bezpečně nasměroval do koše.

Zápas nakonec vyhrál Northeastern 65:56.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.