Rubriky:

Míčové sporty

Někdejší MVP Rose přestupuje v NBA z Chicaga do New Yorku

23. června 2016 08:41 - New York

Někdejší držitel ocenění MVP pro nejužitečnějšího hráče NBA Derrick Rose mění po osmi letech v zámořské lize působiště. Sedmadvacetiletého rozehrávače získali ze Chicaga newyorští Knicks v rámci výměny několika hráčů v předvečer draftu.

 

David Banks, ČTK/AP

Rose se stal v roce 2011 nejužitečnějším hráčem ligy jako nejmladší hráč v historii. Jeho další kariéru ale decimovala zranění. Vynechal celou sezónu 2012/13, v té další odehrál jen deset utkání. V ročníku 2014/15 zvládl 51 zápasů a v té uplynulé už 66 z 82 možných s průměry 16,4 bodu a 4,7 asistence na zápas.

V rámci trejdu získal newyorský tým i křídelního hráče Justina Holidaye a právo volby ve druhém kole draftu 2017. Opačným směrem do Chicaga míří Robin Lopez, José Calderon a Jerian Grant.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.