Rubriky:

Míčové sporty

Draci Brno vyhráli Evropskou ligu baseballistů

25. července 2016 22:12 - Řezno

Baseballisté týmu Draci Brno zvítězili v předposledním sedmém kole Evropské ligy v německém Řeznu 7:1 a zajistili si celkové vítězství v soutěži, do které zasáhla pouze tři družstva. Na devatenáctinásobné české mistry čeká ještě v úterý od 19:00 hodin v Řeznu odvetné utkání, v němž už půjde pouze domácímu týmu o udržení druhého místa.

O vítězství rozhodli Brňané až ve druhé polovině utkání. Od druhé směny prohrávali 0:1, v šestém inningu ale čtyřmi body výsledek otočili a soupeři už nedali naději na zvrat. Dvěma hity se blýskli Jakub Hajtmar a Petr Čech.

"Tato soutěž je stále v plenkách. Pomohla nám tím, že jsme si zpestřili sezónu kvalitními zápasy. Což splnilo naše očekávání. I když je škoda, že po odřeknutí italských týmů nakonec do Evropské ligy nezasáhl ani Amsterdam," uvedl manažer Draků Arnošt Nesňal.

7. kolo Evropské ligy v baseballu:     
Řezno - Draci Brno 1:7
Tabulka:     
1. Brno 7 5 2 71,4
2. Řezno 7 3 4 42,9
3. Mnichov 8 3 5 37,5
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.