Volejbalistky Olomouce zakončily rekordním setem základní část

Šternberk

Volejbalistky Olomouce zakončily základní část extraligy hladkým vítězstvím 3:0 v derby ve Šternberku a ve třetím setu předehrávky 18. kola vytvořily výsledkem 25:4 rekord sezóny. Hanačky vyhrály čtvrtý zápas v soutěži za sebou a potvrdily druhou příčku v tabulce před startem nadstavby.

Olomoucká volejbalistka Alena Honková (uprostřed) - ilustrační foto.

Pouhými čtyřmi inkasovanými body v poslední sadě Olomouc vylepšila dosavadní maximum svého soupeře, který v říjnovém třetím kole vyhrál druhý set na palubovce outsidera z Fénixu Brno 25:5. Dnešní zápas byl pro tým Univerzity Palackého také generálkou na sobotní odvetu semifinále Českého poháru proti Ostravě. První zápas vyhrála Olomouc na hřišti soupeře a souseda v extraligové tabulce 3:2.