Rubriky:

Míčové sporty

Chorvatsko - Česko 2:2 České volejbalistky remizovaly v přípravě před ME v Chorvatsku

10. září 2017 10:59 - Záhřeb

České volejbalistky remizovaly ve druhém přípravném utkání před mistrovstvím Evropy s Chorvatskem 2:2, první přípravný duel vyhrály 4:0. V pátek svěřenkyně trenéra Zdeňka Pommera předčily soupeře zejména na podání a v útoku. Odveta už byla vyrovnanější a skončila pro volejbal nezvyklým nerozhodným výsledkem.

"Soupeřky jsme přehráli především na servisu a v útoku. Také jsme ubránili jejich klíčové hráčky. Zodpovědným přístupem celého týmu jsme zaslouženě vyhráli. Na tento výkon chceme navázat i v odvetě," konstatoval po prvním utkání trenér Zdeněk Pommer. Jeho plán se českým reprezentantkám naplnit nepodařilo.

Druhé přípravné utkání volejbalistek v Záhřebu
ČR - Chorvatsko 2:2 (-22, 17, -24, 19)
ČR: Vincourová, Kocmanová-Havlíčková, Strušková, Purchartová, Havelková, Mlejnková, libera Dostálová, Vaňková - Valková, Kohoutová, Nachmilnerová, Toufarová, Kojdová, Kossányiová. Trenér: Pommer.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.