Rubriky:

Míčové sporty

Oba české beachvolejbalové páry postoupily v Číně do play off

19. dubna 2018 10:22 - Sia-men

Plážové volejbalistky Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová postoupily na turnaji v Sia-menu do play off. Nad Ruskami Naděždou Makroguzovovou a Světlanou Cholominovou zvítězily v úvodním utkání ve skupině 2:1 na sety. Ve vyřazovací části čtyřhvězdičkového čínského turnaje si zahrají také Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem.

 

fivb.org

Vicemistryně Evropy Kolocová s Kvapilovou se s ruským párem utkaly i v březnu ve Fort Lauderdale. "Máme velkou radost, že jsme jim porážku z Floridy vrátily, ale prostě a jednoduše máme hlavně radost, že jsme vyhrály," napsaly české volejbalistky na facebooku. V pátek se utkají o přímý postup do 2. kola play off s Američankami Summer Rossovou a Sarou Hughesovou.

Perušič a Schweiner po zvládnuté kvalifikaci nestačili ve skupině na čtvrtou nasazenou brazilskou dvojici Vitor Felipe, Guto. V následném souboji o třetí postupové místo ale rovněž ve třech setech zdolali Italy Alexe Ranghieriho a Marca Caminatiho.

Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová v Číně nestartují, představí se až na květnovém turnaji v Los Angeles.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu v Sia-menu (Čína)
Muži
Skupina D
Vitor Felipe, Guto (4-Braz.) - Perušič, Schweiner (29-ČR) 2:1 (16, -11, 9)
Perušič, Schweiner - Ranghieri, Caminati (20-It.) 2:1 (23, -18, 8).
Ženy
Skupina E
Kolocová, Kvapilová (ČR) - Makroguzovová, Cholominová (Rus.) 2:1 (17, -18, 12)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Chris Froome, Thibaut Pinot nebo Geraint Thomas. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.