Rubriky:

Míčové sporty

Hardena zvolili basketbalisté nejlepším hráčem NBA

7. června 2018 23:01 - New York

Basketbalistu Jamese Hardena zvolili jeho kolegové a soupeři nejlepším hráčem NBA za tuto sezónu. Osmadvacetiletá hvězda Houstonu už vyhrála první ročník ankety hráčské asociace NBPA v roce 2015.

 

Troy Taormina, Reuters

Harden v uplynulém ročníku zaznamenal průměrně 30,4 bodu na zápas, čímž si vytvořil osobní rekord a byl nejlepším kanonýrem ligy. K tomu přidal 8,8 asistence a 5,4 doskoku na zápas a pomohl tak Houstonu k vítězství v základní části NBA. V play off Rockets vypadli v sedmém duelu finále Západní konference s Golden State.

Basketbalista s typickým mohutným plnovousem je zároveň jedním ze tří finalistů na cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy. Hardenovými soupeři o trofej MVP jsou LeBron James z Clevelandu a Anthony Davis z New Orleans.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.