Rubriky:

Míčové sporty

Hardena zvolili basketbalisté nejlepším hráčem NBA

7. června 2018 23:01 - New York

Basketbalistu Jamese Hardena zvolili jeho kolegové a soupeři nejlepším hráčem NBA za tuto sezónu. Osmadvacetiletá hvězda Houstonu už vyhrála první ročník ankety hráčské asociace NBPA v roce 2015.

 

Troy Taormina, Reuters

Harden v uplynulém ročníku zaznamenal průměrně 30,4 bodu na zápas, čímž si vytvořil osobní rekord a byl nejlepším kanonýrem ligy. K tomu přidal 8,8 asistence a 5,4 doskoku na zápas a pomohl tak Houstonu k vítězství v základní části NBA. V play off Rockets vypadli v sedmém duelu finále Západní konference s Golden State.

Basketbalista s typickým mohutným plnovousem je zároveň jedním ze tří finalistů na cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy. Hardenovými soupeři o trofej MVP jsou LeBron James z Clevelandu a Anthony Davis z New Orleans.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.