Florbalisté Znojma sestoupili ze superligy, Bulldogs čeká baráž

13. dubna 2019 19:30 - Brno

Florbalisté Znojma podlehli v sedmém utkání 2. kola play off superligy na hřišti Bulldogs Brno 5:10 a po dvou letech opouští nejvyšší soutěž. Bulldogs budou ještě o záchranu bojovat v baráži s poraženým finalistou první ligy Hattrickem Brno.

 

Martin Flousek/Český florbal

Bulldogs vedli nad Znojmem po dvou třetinách už 8:2. "Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil o třídu. Série se nerozhodovala dnes, ale ve třetím a čtvrtém zápase. Sestup, ač je mi z toho velmi smutno, je vyústěním naší celoroční práce, která byla místy velmi bohorovná. Jakoby se nemohlo nic stát a ono se stalo," řekl trenér Jan Šťastník webu Českého florbalu.

Bulldogs začnou boj v baráži za týden. "Sérii rozhodly naše výhry ve Znojmě minulý víkend. Jsme v půli cesty," uvedl kouč David Kyzlink.

2. kolo play down Tipsport superligy florbalistů - 7. zápas:
Bulldogs Brno - TJ Znojmo 10:5 (2:0, 6:2, 2:3)
Branky: 12. a 15. Surkoš, 31. a 39. Koláčný, 38. a 46. J. Novotný, 22. Konečný, 28. Pešek, 30. Pešák, 54. Jaakkonen - 35. a 48. Kucharič, 31. Daberger, 50. Pánek, 59. Palát. Konečný stav série: 4:3.
ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: