Rubriky:

Florbal

Lednový Pohár mistrů ve florbalu byl kvůli koronaviru zrušen

6. listopadu 2020 12:44 - Praha

Pohár mistrů ve florbalu, který se měl konat 9. a 10. ledna ve švýcarském Winterthur, byl kvůli šíření nemoci covid-19 zrušen. Podle Švýcarské florbalové asociace není možné podle prognóz akci uskutečnit. Uvedl to web Mezinárodní florbalové federace (IFF). Na turnaji se měli představit také florbalisté Mladé Boleslavi a hráčky Vítkovic.

 

Twitter

"Výkonná rada švýcarské asociace na svém středečním zasedání dospěla k závěru, že současná epidemiologická situace a vysoký počet případů na celém světě neumožňují uspořádat takovou událost v blízké budoucnosti bez velkých nejistot a rizik ve zdravotním a finančním sektoru," uvedl prezident Švýcarské florbalové asociace Daniel Bareiss.

Možnost přeložení turnaje na jiný termín v roce 2021 švýcarská asociace nenašla, ale je připravena Pohár mistrů zorganizovat ve Winterthuru v roce 2022 nebo 2023.

Turnaj florbalistek v Uppsale byl kvůli koronaviru zrušen

Mladá Boleslav jako nejlepší tým základní části nedohrané mužské superligy z minulé sezony se měla utkat v semifinále s finským celkem Classic. Druhou dvojici tvořil švédský Falun se švýcarským SV Wiler-Ersigen. Vítkovice v ženské kategorii měly vyzvat švýcarský tým Piranha Chur, druhou dvojici tvořily švédské Pixbo Wallenstam s finským PSS Porvoo.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..