Pět gólů! Ostravský střelec jde do čela Skill Contestu

12. května 2021 14:55 - Praha

V jedenáctém pokračování florbalového Skill Contestu se představili hráči celku FBC ČPP Ostrava a hned v úvodní disciplíně dovednostní soutěže na sebe upozornil Lukáš Pešat. Ten se díky pěti vstřeleným brankám dostal do čela průběžné tabulky disciplíny Střelba na přesnost.

Český florbal

"Když jsem viděl tu branku a malé otvory v plachtě, říkal jsem si, že když dám čtyři branky, bude to dobré. Nakonec jich tam je pět, což je zatím nejvíc. Takže kdyby měl někdo zájem o soukromé lekce v přesnosti střelby, jsem připravený," zavtipkoval Pešat na účet ostatních hráčů Livesport Superligy.

V dalším díle Skill Contestu, který bude na našem webu opět ve středu 19.5. se představí hráči Acema Sparta Praha.

Skill Contest má nového lídra. Přesná muška zdobí Black Angels

Český florbal

Skill Contestu se účastní všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěží ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Florbalový Skill Contest. Hráči Vítkovic se čelu nepřiblížili

Český florbal

Například střelbu z dálky 30 metrů lze i podle samotných hráčů využít při střelbě do prázdné branky při power play. Střelba na přesnost, která byla pro střelce Superligy kvůli malým otvorům v brance velmi obtížná, zase prověřila jejich jemnou motoriku s florbalovou holí. Dlouhý slalom, při kterém hráči uběhli 96 metrů, ukázal, jak jsou na tom s atletickou průpravou.

Celá série dovednostních soutěží vyvrcholí velkým finále, ve kterém se utkají tři vítězové jednotlivých kategorií. Ve finálovém díle se všichni tři zúčastní zmiňovaných disciplín a nejlepší z nich se stane šampionem letošního ročníku soutěže Livesport Superliga Skill Contest. Na finálové video se můžete těšit na začátku června 2021!

Florbalový Skill Contest a hráči Brna. Zrodil se hattrick?

Český florbal

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..