Liberečtí florbalisté do finále Skill Contestu nepostoupili

26. května 2021 16:00

Mužstva FBC Liberec se sice účast v nadcházejícím Superfinále Livesport Superligy ve florbale netýká. Tři nominovaní hráči se ale pokusili vyzrát na dovednostní disciplíny Skill Contestu. Jak si v seriálu, který prověřuje základní dovednosti s holí a balonkem hráčů nejvyšší tuzemské florbalové ligy, vedli?

Český florbal

V předposledním pokračování za Liberec nastoupili Radek Valeš, Matěj Klucho a Martin Čermák. Nejlepší střelec týmu Radek Valeš trefil v úvodní disciplíně tři otvory v bráně. "Musim říct, že to neni vůbec snadná disciplína. Tři goly ale špatné nejsou," řekl Valeš ke své účasti.

V posledním díle Skill Contestu, který bude na našem webu opět ve středu 2.6. se představí hráči FbŠ Bohemians. O týden později se můžete těšit na finálové klání, ze kterého vzejde absolutní vítěz.

Skill Contest má nového lídra. Přesná muška zdobí Black Angels

Český florbal

Skill Contestu se účastní všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěží ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních. Například střelbu z dálky 30 metrů lze i podle samotných hráčů využít při střelbě do prázdné branky při power play. Střelba na přesnost, která byla pro střelce Superligy kvůli malým otvorům v brance velmi obtížná, zase prověřila jejich jemnou motoriku s florbalovou holí. Dlouhý slalom, při kterém hráči uběhli 96 metrů, ukázal, jak jsou na tom s atletickou průpravou.

Celá série dovednostních soutěží vyvrcholí velkým finále, ve kterém se utkají tři vítězové jednotlivých kategorií. Ve finálovém díle se všichni tři zúčastní zmiňovaných disciplín a nejlepší z nich se stane šampionem letošního ročníku soutěže Livesport Superliga Skill Contest. Na finálové video se můžete těšit na začátku června 2021!

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..