Rubriky:

Ostatní

Triatlonistka Vodičková byla osm měsíců po porodu pátá na MS

1. září 2018 13:23 - Port Elizabeth

Osm měsíců po narození dcery vybojovala česká triatlonistka Radka Vodičková-Kahlefeldt páté místo na mistrovství světa na středních tratích. Titul organizace Ironman dnes v jihoafrickém Portu Elizabeth získala již počtvrté Švýcarka Daniela Ryfová.

 

Profimedia.cz

Vodičková, která byla předloni na šampionátu devátá, ztratila na vítězku přes 12 minut. Od bronzové Němky Anne Haugové dělilo třiatřicetiletou rodačku z Jablonce nad Nisou více než šest minut.

Vodičková, která je manželkou trojnásobného bronzového medailisty z mistrovství světa v olympijském triatlonu Australana Brada Kahlefeldta, přivedla v lednu na svět dceru Ruby Jane. Účastnice olympijských her v Londýně se po porodu dokázala rychle vrátit do formy a již v březnu vyhrála střední triatlon na Filipínách. Další vítězství přidala v květnu ve Vietnamu a před měsícem na asijsko-tichomořském šampionátu.

MS ve středním triatlonu v Port Elizabeth (JAR)
1,9 km plavání, 90 km cyklistika, 21,1 km běh:
Ženy:
1. Ryfová (Švýc.) 4:01:12,
2. Charlesová (Brit.) -3:46,
3. Haugová (Něm.) -6:08,
...5. Kahlefeldt Vodičková (ČR) -12:36.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.