Frintová počtvrté za sebou ovládla anketu Král triatlonu

3. listopadu 2018 23:32 - Praha

Počtvrté v řadě vyhrála Vendula Frintová anketu Král triatlonu. Druhé místo obsadil František Linduška a třetí skončil Petr Soukup. Výsledky byly vyhlášeny na dnešním slavnostním večeru České triatlonové asociace v Praze.

 

CITY TRIATLON Karlovy Vary/Ondřej Kalmán

O pořadí v anketě rozhodovali svými hlasy členové vedení asociace, zástupci klubů, trenéři a sportovní novináři.

Frintová letos zvítězila v závodě Světového poháru v Karlových Varech, byla třetí ve stejném seriálu v americké Sarasotě a obsadila sedmé místo v závodě mistrovství světa v Jokohamě.

"Jsem ráda, že se mi povedlo titul obhájit. Vzhledem k výsledkům se to asi dalo očekávat, na druhou stranu ale člověk nikdy není úplně spokojený a vždycky je co zlepšovat," uvedla pětatřicetiletá triatlonistka.

Trenérem roku je počtvrté v řadě Luboš Bílek. Nejlepší akcí se stal opět závod City Triathlon Karlovy Vary, který byl letos podruhé součástí Světového poháru.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.