Ostatní

Živě

Triatlonista Rauchfuss obhájil na zimním MS bronz

9. února 2019 17:57 - Asiago

Triatlonista Marek Rauchfuss obhájil na zimním mistrovství světa v Asiagu loňský bronz, v italském horském středisku nestačil pouze na Rusy Pavla Andrejeva a Dmitrije Bregedu. Mezi ženami se osmým místem rozloučila s aktivní kariérou devětačtyřicetiletá Šárka Grabmüllerová. Zvítězila Ruska Darja Rogozinová.

Česká triatlonová asociace

Závodníci v mrazivém počasí absolvovali 8 km běhu, 14 km jízdy na kole a 12 km běhu na lyžích. Rauchfuss se na kole dostal do čela spolu s favorizovaným Andrejevem, ale v předposledním okruhu na lyžích přišel při občerstvování o hůlku a nakonec byl rád za třetí místo. Posedmé za sebou vyhrál Andrejev.

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.