Rubriky:

Ostatní

Basketbalista vlétl do publika. Tvrdě to schytal televizní komentátor

15. února 2019 14:23 - New York/Praha

Tohle musel těžce rozdýchávat! Utkání NBA v New Yorku nabídlo kromě několika parádních smečí i netradiční vsuvku. Centr Philadelphie 76ers Joel Embiid chtěl zachránit míč pro svůj tým a nebezpečně naskočil do publika v Madison Square Garden. Basketbalista se sice dokázal vyhnout známé herečce, televizní komentátor si ale díky jeho skoku musel připadat jako profesionální wrestler, který právě schytal tvrdou nakládačku.

 

Frank Franklin II, ČTK/AP

Probíhala třetí čtvrtina utkání mezi 76ers a New Yorkem Knicks. 213 cm vysoký centr Embiid se rozhodl nevzdat souboj o balon, který mířil do autu. V cestě mu v tu chvíli stála osmačtyřicetiletá herečka, držitelka ocenění Emmy, Regina King. Kamerunský basketbalista ji gentlemansky přeskočil, ale přelétl přitom i komentátorský stůl.

Hráč vážící přes 110 kilogramů dopadl tvrdě mezi novináře a nejhůře to odnesl statistik televizní sítě MSG Networks Dave Fried.

Embiid se bezprostředně po incidentu Friedovi omluvil a objal ho. Později v rozhovoru pro televizní stanici ještě zpytoval svědomí. „Neměl jsem to udělat, byl to zápas základní části a vedli jsme o 15 bodů," vrátil se ke kurióznímu momentu.

„Děkuji Bohu a Embiidovi za jeho skvělou fyzickou zdatnost," vyjádřila se na Twitteru i herečka Regina King, která už během své kariéry získala jednu nominaci na Oscara.

Embiid si v utkání připsal 26 bodů a 14 doskoků. Philadelphia porazila New York 126:111.

pb, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní