Rubriky:

Ostatní

Prague Lions s Kellnerovou začali v Dauhá předposledním místem

3. března 2019 11:57 - Dauhá

Tým Prague Lions s českou jezdkyní Annou Kellnerovou zahájil parkurový seriál Global Champions League předposledním 15. místem v Dauhá. Dcera nejbohatšího Čecha startovala v Kataru poprvé se špičkovou klisnou Catch me If You Can, kterou jí Petr Kellner pořídil loni na podzim. Podle médií jedenáctiletá klisna stála čtvrt miliardy korun.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V sobotní soutěži se Kellnerová s Catch me If You Can nevyvarovaly chyb a nasbíraly 15 trestných bodů. "Nevyšel nám začátek parkuru podle očekávání, ale to se stane. Pak jsme naštěstí solidně dojely a měla jsem radost, že zbytek parkuru byl v pořádku. Nezávodíme spolu ani dva měsíce, jsme stále čerstvá dvojice a musíme si na sebe ještě na těchto výškách zvyknout," uvedla Kellnerová v tiskové zprávě.

Tým s ní tvořili belgičtí jezdci Niels Bruynseels a Wilm Vermeir. V sestavě oproti loňsku chybí Aleš Opatrný, který se momentálně soustředí na olympijskou kvalifikaci.

Úvodní závod vyhrál tým Šanghaj Swans, který reprezentovali Němec Daniel Deusser a Švýcar Pius Schwizer. Seriál stejně jako loni vyvrcholí play off v pražské O2 areně.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní