To se jen tak nevidí. Hokejista si sebevědomě vychutnal brankáře a vstřelil parádní gól

5. dubna 2019 17:48 - Kuala Lumpur/Praha

To byl, panečku, gól! Ve finálovém zápasu turnaje Azlan Shah Cup v pozemním hokeji mezi Korejskou republikou a Indií předvedl kapitán Korejců obrovskou porci sebevědomí a také pevné nervy. K vykonání závěrečného úderu v rámci penaltového rozstřelu šel s vědomím, že pokud promění, jeho tým turnaj vyhraje. Co si ale v takovou chvíli k brankáři soupeře dovolil, to zaslouží opravdu uznání.

Video již není dostupné

sntv

Kapitán jihokorejského národního týmu Lee Nam-young totiž předvedl skutečně parádní kousek, svoji penaltu stylově zakončil nahozením míčku na hokejku a jeho odehráním přeloboval brankáře Indie, který byl proti jeho překvapujícímu zakončení zcela bezmocný.

Díky skvělé technice svého kapitána vyhrál výběr Korejské republiky penaltový rozstřel 4:2 a celkově turnaj ovládl už potřetí.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.