Rubriky:

Ostatní

Živě

To se jen tak nevidí. Hokejista si sebevědomě vychutnal brankáře a vstřelil parádní gól

5. dubna 2019 17:48 - Kuala Lumpur/Praha

To byl, panečku, gól! Ve finálovém zápasu turnaje Azlan Shah Cup v pozemním hokeji mezi Korejskou republikou a Indií předvedl kapitán Korejců obrovskou porci sebevědomí a také pevné nervy. K vykonání závěrečného úderu v rámci penaltového rozstřelu šel s vědomím, že pokud promění, jeho tým turnaj vyhraje. Co si ale v takovou chvíli k brankáři soupeře dovolil, to zaslouží opravdu uznání.

Video již není dostupné

sntv

Kapitán jihokorejského národního týmu Lee Nam-young totiž předvedl skutečně parádní kousek, svoji penaltu stylově zakončil nahozením míčku na hokejku a jeho odehráním přeloboval brankáře Indie, který byl proti jeho překvapujícímu zakončení zcela bezmocný.

Díky skvělé technice svého kapitána vyhrál výběr Korejské republiky penaltový rozstřel 4:2 a celkově turnaj ovládl už potřetí.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.