Rubriky:

Ostatní

Živě

Bouřlivák řádil se slavnou trofejí, poničil ji

18. dubna 2019 11:41 - New York

Trofej Vince Lombardiho pro vítěze ligy amerického fotbalu NFL utrpěla vážné šrámy poté, co ji Rob Gronkowski použil jako baseballovou pálku. New England Patriots, kteří v únoru trofej získali, zveřejnili na svém webu video, které celou událost zachycuje.

 

Brian Fluharty, Reuters

K incidentu došlo minulý týden před zápasem baseballové MLB v Bostonu, jehož se zúčastnila řada hráčů sousedních Patriots. Gronkowski k překvapení přihlížejících odpálil trofejí míček, který mu nadhodil spoluhráč Julian Edelman.

Trofej Vince Lombardiho představuje míč amerického fotbalu na podstavci, který měří 55 centimetrů a váží tři kilogramy. Je celý z ryzího stříbra a šampioni NFL ho získávají do trvalého vlastnictví.

Devětadvacetiletý proslulý bouřlivák Gronkowski ukončil po letošním triumfu úspěšnou kariéru, během níž třikrát zvedl slavnou trofej nad hlavu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.