Rubriky:

Ostatní

Živě

Zachraňte prcka! Dvouleté batole se na hřišti přimotalo do litého boje

15. května 2019 15:24 - Sydney

Tragédie byla na spadnutí. Australský fotbal je kolektivní sport obdobný ragby. Rychlý, tvrdý a dynamický pro osmnáct urostlých chlapů na každé straně. A teď si představte, co se může stát, když se do jejich lité bitvy přibatolí dvouletý prcek. Přesně takový okamžik nastal. V přiloženém videu se můžete podívat, jak kritická situace dopadla.

Reuters

Tak tohle bylo jen o pověstný chloupek. Australský fotbal je tvrdou bitvou, v níž na nějaké ohledy není nouze. Ještě štěstí, že si hráč ve žluto-modrém dresu všiml, že na hřiště vběhlo dvouleté batole. Stačil je popadnout a v náručí předat do bezpečí mimo hrací plochu.

Přihrávka přitom mířila právě na duchapřítomného hrdinu. Šišatý míč měl tedy přijímat přibližně právě v místě, kam stačil neposedný capart proniknout...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.