Oslava titulu po italsku. Volejbalistky zapózovaly nahé s mistrovskou trofejí

15. května 2019 06:20 - Conegliano/Praha

Volejbalistky týmu Imoco Volley Conegliano získaly mistrovský titul v italské lize, když své soupeřky z Novary smetly poměrem 3:0 na zápasy. S mistrovskou trofejí se pak zvěčnily vskutku originálním způsobem. S pohárem pózovaly v šatně zcela nahé.

 

Svým soupeřkám ve finále nejvyšší italské volejbalové ligy Serie A1 nedaly nejmenší šanci. Po dvou suverénních výhrách poměrem 3:0 udělaly poslední krok k zisku titulu výhrou 3:2 na domácím hřišti. A mistrovské oslavy mohly propuknout.

Mistryně se přitom pořádně odvázaly. V šatně se fotily s obrovským pohárem zcela nahé. Fotografii na sociální síť Instagram umístila Joanna Wołoszová, polská reprezentantka.

Volejbalový klub Imoco Volley Conegliano byl založený teprve v roce 2012. Ve své krátké historii už však mají místní sportovkyně na kontě nemálo úspěchů. Ligu vyhrály třikrát. Jednou triumfovaly v pohárové soutěži a dvakrát ovládly italský Superpohár.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.