Rubriky:

Ostatní

Živě

Oslava titulu po italsku. Volejbalistky zapózovaly nahé s mistrovskou trofejí

15. května 2019 06:20 - Conegliano/Praha

Volejbalistky týmu Imoco Volley Conegliano získaly mistrovský titul v italské lize, když své soupeřky z Novary smetly poměrem 3:0 na zápasy. S mistrovskou trofejí se pak zvěčnily vskutku originálním způsobem. S pohárem pózovaly v šatně zcela nahé.

 

Svým soupeřkám ve finále nejvyšší italské volejbalové ligy Serie A1 nedaly nejmenší šanci. Po dvou suverénních výhrách poměrem 3:0 udělaly poslední krok k zisku titulu výhrou 3:2 na domácím hřišti. A mistrovské oslavy mohly propuknout.

Mistryně se přitom pořádně odvázaly. V šatně se fotily s obrovským pohárem zcela nahé. Fotografii na sociální síť Instagram umístila Joanna Wołoszová, polská reprezentantka.

Volejbalový klub Imoco Volley Conegliano byl založený teprve v roce 2012. Ve své krátké historii už však mají místní sportovkyně na kontě nemálo úspěchů. Ligu vyhrály třikrát. Jednou triumfovaly v pohárové soutěži a dvakrát ovládly italský Superpohár.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.