Živě

Oslava titulu po italsku. Volejbalistky zapózovaly nahé s mistrovskou trofejí

15. května 2019 06:20 - Conegliano/Praha

Volejbalistky týmu Imoco Volley Conegliano získaly mistrovský titul v italské lize, když své soupeřky z Novary smetly poměrem 3:0 na zápasy. S mistrovskou trofejí se pak zvěčnily vskutku originálním způsobem. S pohárem pózovaly v šatně zcela nahé.

 

Svým soupeřkám ve finále nejvyšší italské volejbalové ligy Serie A1 nedaly nejmenší šanci. Po dvou suverénních výhrách poměrem 3:0 udělaly poslední krok k zisku titulu výhrou 3:2 na domácím hřišti. A mistrovské oslavy mohly propuknout.

Mistryně se přitom pořádně odvázaly. V šatně se fotily s obrovským pohárem zcela nahé. Fotografii na sociální síť Instagram umístila Joanna Wołoszová, polská reprezentantka.

Volejbalový klub Imoco Volley Conegliano byl založený teprve v roce 2012. Ve své krátké historii už však mají místní sportovkyně na kontě nemálo úspěchů. Ligu vyhrály třikrát. Jednou triumfovaly v pohárové soutěži a dvakrát ovládly italský Superpohár.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.