Živě

Mistr Evropy skončil na policejní stanici. Kradl v obchodním domě

31. května 2019 19:32 - Moskva/Praha

Evropský šampion ve vzpírání Adam Maligov byl zadržen v Moskvě poté, co se měl dopustit krádeže v obchodním řetězci Auchan. Podle ruských médií si do bundy vecpal zboží v hodnotě kolem šesti tisíc rublů (v přepočtu zhruba dvou tisíc korun) a snažil se ho pronést ven.

 

Twitter

Šestadvacetiletého siláka zadrželi pracovníci ochranky na základě záznamů z bezpečnostních kamer. Vítěz ME z roku 2017 ze Splitu v kategorii do 94 kg jim údajně nejprve chtěl klást odpor, později si to ale rozmyslel.

Podezřelého sportovce si vyzvedli přivolaní policisté a Maligov strávil několik hodin na stanici. Tvrdil, že nic neukradl a že se jedná o nedorozumění. Později byl propuštěn na základě příslibu spolupráce s vyšetřovateli. Nyní však zmizel, jeho telefon je nedostupný a policie po něm vyhlásila pátrání, píše server sport.express.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.