Živě

Hrdina šel do akce i s kalhoty u kolen

12. června 2019 20:48 - Londýn

To byla ale podívaná. Australan Pat Cummins dokáže pro úspěch svého týmu něco obětovat. I kdyby měl mít kalhoty na půl žerdi. Přesvědčili se o tom fanoušci během utkání kriketového MS při utkání s Pákistánem. A Austrálie se nakonec dočkala vítězství.

sntv

Hrdina okamžiku odvážně skočil po odehraném míči, aby pomohl svému týmu. Povedlo se, akce byla úspěšná, jen kdyby Pata Cumminse nezradil oděv. Když se hnal za míčkem, začaly mu padat kalhoty. Australana ani nenapadlo, aby akci zastavil. Cummins odhodil míček a teprve pak se jal upravovat výstroj.

Na šílený moment s kalhoty u kolen by hráč nejspíš rád co nejdříve zapomněl, protože je však hitem internetu, nejspíš se v akci ještě několikrát uvidí...

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.