Vzpěračky nafotily sexy kalendář. Bude v něm spousta hezkých holek, slibují

25. června 2019 09:32 - Mikulov/Praha

Už se z toho stala tradice. České vzpěračky připravují další odvážný kalendář. „Byla jsem překvapená, že vzpěračky jsou krásné dámy a mají šarm. Vůbec jako vzpěračky nevypadají,“ přiznává fotografka Petra Horáková. Fotilo se v Mikulově a jeho okolí. V kalendáři se vše točí kolem vína. „Byla jsem dost nervózní, ale to místo bylo nádherné a nakonec jsme si to užily,“ říká jedna z objektů fotoaparátu, vzpěračka Aneta Poklopová. Jak to při focení vypadalo, uvidíte v našem videu.

Sport.cz

S myšlenkou na sexy kalendáře přišla před lety Julie Švecová.„Kalendáře vznikly hlavně proto, aby ukázaly, že vzpěračky jsou krásný ženský. A že se ženy nemusí bát vzpírání," vysvětluje nedoslýchavá vzpěračka, která je i přes svůj handicap několikanásobnou mistryní republiky.

Fotky z kalendáře pro rok 2019

vzperacky.cz

Jak vybírá fotky pro kalendář? „Vyberu ty, co se mi nejvíc líbí, pak holky vyberou, co se jim nejvíc líbí, a když je shoda, je to jasné. Když ne, tak se ptáme lidí kolem, hlavně chlapů, protože ti kalendáře kupují," prozrazuje a odhaluje i další know how, výběr modelek. „Dívám se na žebříček nejlepších vzpěraček a volím z prvních dvou stránek."

Jak vznikal kalendář pro rok 2018?

Sport.cz

Že má při výběru šťastnou ruku, dokazuje popularita kalendářů. Každý další ročník se vyprodá rychleji než ten předchozí. Nejnovější kalendář by měl být hotový na konci léta a do prodeje půjde v září.

jab, Sport.cz

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: