Rubriky:

Ostatní

Živě

Sáblíková ve sváteční den rozpustile vtipkuje o konci kariéry. Má jasno, dočká se do té doby haly?

17. července 2019 19:46 - Praha
(Aktualizováno: 17. července 2019 20:05)

Veselá nálada jí v den vlastního svátku nechybí. Na sítě rychlobruslařka Martina Sáblíková umístila příspěvek, který se hodí k rozvernému rozpoložení, které se u podobných dnů očekává. „Píše se rok 2055 a právě jsem vyhrála svůj poslední svěťák,“ napsala pod fotografii, na níž má po jednom ze svých nesčetných úspěchů českou vlajku nad hlavou.

 

Sport Invest

Fanoušky Sáblíková posledním příspěvkem dobře pobavila. Její sportovní dlouhověkost se tak nějak u momentálně dvaatřicetileté závodnice očekává, ale že by závodila ještě v nějakých osmašedesáti? To očekávat nelze. Ale vtipkovat a přát hodně zdraví samozřejmě možné je.

„Aby vám do té doby stihli postavit tu slibovanou halu," píše jeden z fandů. Jiný má odlišnou, ale zcela jasnou představu, jak to se stavbou bude: „(Píše se rok) 2066, národ udělal celonárodní sbírku na krytou halu pro rychlobruslení."

https://www.facebook.com/Martina.Sablikova.OFFICIAL/posts/10156032099761230

Třeba ano. Našli se tací, kteří v nadsázce počítají, že v tu dobu bude sportovně aktivní i další stálice – Jaromír Jágr. „Super, vy s Jardou Jágrem jste mé fanouškovské jistoty. Já vnoučatům nebudu vyprávět o vašich neskutečných výkonech, já jim to ukážu naživo," předpokládá další z účastníků diskuse.

Jistota je to, že se Sáblíková chystá na nejbližší sezonu. Zjevně nepohrdne účastí na ZOH v Pekingu v roce 2022.

https://www.facebook.com/Martina.Sablikova.OFFICIAL/posts/10155989456956230

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.