Rubriky:

Ostatní

Stolní tenisté nebudou hrát ani v červnu, týmové MS hledá termín

29. března 2020 19:06 - Lausanne

Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF) odvolala kvůli pandemii koronaviru a cestovním omezením až do konce června všechny mezinárodní turnaje. Hrát se tudíž nebude ani mistrovství světa družstev v jihokorejském Pusanu, pro které se hledá nový termín.

 

Twitter@CaddiesReema

V Koreji se o týmové tituly mělo bojovat od 21. do 28. června. ITTF na svém webu přislíbila, že nové datum šampionátu oznámí v příštím týdnu.

Stolní tenisté dosud kvůli šíření nemoci COVID-19 přišli o jarní turnaje World Tour v Kitakjúšú, Hongkongu a Šen-čenu nebo o olympijskou kvalifikaci, která se měla hrát na počátku dubna v Moskvě.

Do Prahy se vrátil profesionální sport. Prymula nebyl proti

Po odložení tokijských olympijských her o rok nyní ITTF zrušila i závěrečnou květnovou kvalifikaci v Dauhá. Hrát se nebudou ani další turnaje World Tour v Pusanu, který měl předcházet týmovému MS, a v Geelongu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.