Rubriky:

Ostatní

Softbalistky italského Legnana vyhrály v Praze Pohár mistryň

6. září 2008 17:53 - PRAHA

Softbalistky italského klubu AMGA Legnano vyhrály v Praze Pohár mistryň evropských zemí. Ve finále v sobotu porazily rakouský celek Dornbirn Sharx 4:0, když pro první bod doběhly hned v úvodu utkání a v třetí směně pak přidaly další tři.

Teprve potřetí v třicetileté historii PMEZ se do finále neprobojovaly výhradně nizozemské nebo italské celky. Ruský Carrousel však před pěti lety na prvenství nedosáhl, neuspěl ani španělský klub Rivas-Vaciamadrid v roce 2000. Legnano v sobotu prodloužilo italskou nadvládu nad touto soutěží na čtyři roky.

Obhájkyně loňského titulu z týmu Forli skončily v Praze po dopolední prohře s Dornbirnem 1:3 třetí. Hráčky domácího klubu Joudrs obsadily páté místo a do play-off se neprobojovaly.

Softbal - Pohár mistryň evropských zemí:
Play off: Dornbirn (Rak.) - Forli (It.) 3:1.
Finále: Legnano (It.) - Dornbirn 4:0.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.