Rubriky:

Ostatní

Starostka Tampy se omluvila Bradymu za vyhození z parku

26. dubna 2020 18:22 - Tampa

Hvězdě amerického fotbalu Tomu Bradymu se dostalo omluvy za vykázání z parku uzavřeného kvůli šíření koronaviru. Starostka Tampy Jane Castorová mu napsala dopis, který zveřejnila na sociálních sítích.

 

Charles Krupa, ČTK/AP

"Tome, omlouvám se za to nedorozumění, když jsi dorazil. Nebyl to ten nejlepší první dojem," uvedla starostka. Šestinásobný vítěz Super Bowlu se usídlil na Floridě nedávno poté, co po 20 letech opustil tým New England Patriots a podepsal dvouletou smlouvu s Tampa Bay Buccaneers.

"Ale vzhledem k tomu, jak dbám na dodržování zákonů, nemohla jsem si pomoct, aby někdo pátral po tom, že v jednom z našich nejhezčích parků pobíhá divoce G.O.A.T. (koza, ale také přezdívka Největší všech dob). Nic se nestalo, žádný faul, a díky, že to bereš sportovně," napsala Castorová nové celebritě ve městě.

Hvězdný Brady byl přistižen, jak trénuje v zavřeném parku

Bradymu a jeho manželce supermodelce Gisele Bündchenové také poděkovala za 750 tisíc jídel, kterými přispěli do místní potravinové banky.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.