Rubriky:

Ostatní

Valujev proti Holyfieldovi nenastoupí, duel by prý byl směšný

10. října 2008 16:42 - HAMBURK

Na boxerský duel o titul mistra světa v těžké váze organizace WBA mezi obrovitým Nikolajem Valujevem a legendárním Evanderem Holyfieldem nedojde. Ruský šampión nechce proti pětačtyřicetiletému soupeři nastoupit, protože takový souboj považuje za směšný. Američan, který 19. října oslaví 46. narozeniny, naopak na záměr promotéra Willfrieda Sauerlanda hodlal kývnout a s duelem naplánovaným na prosinec souhlasil.

"Respektujeme Holyfielda i jeho výkony, ale Nikolaj proti němu nechce boxovat. Takový zápas by byl směšný," uvedl Valujevův manažer Boris Dimitrov na porátlu Fightnews.

Dimitrov údajně o chystaném utkání nevěděl a dozvěděl se o něm až po telefonátu se slavným promotérem Donem Kingem, který rovněž vlastní práva na Valujevovy aktivity. "Máme proti tomuto nápadu silné námitky. Co by si o nás kdo pomyslel? Že prahneme po slávě a věhlasu prostřednictvím zápasů s dědečky?" zopakoval Dimitrov zamítavé stanovisko.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.