Rubriky:

Ostatní

Florbalisté Vítkovic porazili v repríze finále Střešovice 5:3

16. října 2008 22:04 - OSTRAVA

Florbalisté Vítkovic zdolali v repríze finále minulého ročníku mistrovský Tatran Střešovice 5:3 a připravili soupeři první ztrátu v nové extraligové sezoně. Zároveň se dostali do čela tabulky právě před Tatran, který má ale po účasti na Evropském poháru z minulého týdne zápas k dobru. Hattrickem se na výhře Vítkovic podílel Lukáš Hrubý.

Pražané přicestovali bez Švéda Von der Pahlena, Garčara i brankáře Kafky, který se pro turnaj Euro Floorball Tour na přelomu října a listopadu ve Finsku vrací po dvou letech do české reprezentace. Vítkovicím dnes chyběli Janečka, Hanic, Ťopek a Plaček.

V úvodní části získali Ostravanům dvoubrankový náskok Lukáš Hrubý s Jankulárem a v 28. minutě zvýšil už na 3:0 opět Lukáš Hrubý. Přívara sice vzápětí zkorigoval stav, ale Tokoš opět získal domácím uklidňující náskok. Na Horákovo snížení odpověděl dovršením hattricku Lukáš Hrubý a skóre uzavřel hostující kapitán Fridrich.

Florbal - předehrávka 6. kola:
1. SC SSK Vítkovice - Tatran Střešovice 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

Branky: 3., 28. a 54. L. Hrubý, 18. Jankulár, 35. Tokoš - 30. Přívara, 45. Horák, 55. Fridrich.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.