Rubriky:

Ostatní

Pro české boxery skončilo ME hned po prvním zápase

10. listopadu 2008 09:19 - LIVERPOOL

Českým boxerům se na mistrovství Evropy v Liverpoolu nepodařilo vyhrát ani jeden zápas. Plný počet kol v pondělí vydržel v ringu jen Michal Vodárek, který byl v kategorii do 75 kilogramů nasazen rovnou do druhého kola. V něm nestačil na Bělorusa Nikolaje Veselova, kterému podlehl 2:15 na body.

Vladimíra Průšu porazil v nejtěžší kategorii nad 91 kg Ukrajinec Roman Kapitoněnko díky naprosté převaze už v prvním kole. Ve váze do 91 kg dopadl podobně Lukáš Viktora, který byl nasazen do druhého kola. V ringu vydržel s Rumunem Petrisorem Gananauem o dvě kola déle než Průša.

Už v minulém týdnu se s šampionátem rozloučil Martin Svoboda, jenž v kategorii do 69 kg prohrál také hned svůj úvodní zápas.

ME v boxu - 1. kolo
Nad 91 kg: Kapitoněnko (Ukr.) - Průša (ČR) r.s.c. v 1. kole.
2. kolo:
Do 75 kg: Veselov (Běl.) - Vodárek (ČR) 15:2.
Do 91 kg: Gananau (Rum.) - Viktora (ČR) r.s.c. ve 3. kole.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.