Rubriky:

Ostatní

Floridská policie viní dva hráče NFL z ozbrojené loupeže

15. května 2020 09:15 - Miami/Praha

Policie na Floridě vydala zatykač na hráče amerického fotbalu ze zámořské NFL DeAndreho Bakera a Quintona Dunbara kvůli podezření z ozbrojené loupeže. Oba profesionální sportovci se jí měli dopustit na večírku v Miramaru, kde podle svědků po předchozím sporu Baker tasil střelnou zbraň a společně s Dunbarem a dvěma dalšími muži okradli několik přítomných osob o peníze a cennosti jako například hodinky. Z místa činu pak údajně ujeli v připravených vozech, policie proto vychází z toho, že čin byl naplánován. Nikdo nebyl zraněn.

 

Usa Today Uspw, Reuters

Dvaadvacetiletý Baker je hráčem New York Giants, kteří si jej vloni vybrali v prvním kole draftu, a nechyběl v žádném utkání sezony. O pět let starší Dunbar teprve v březnu přestoupil z Washingtonu Redskins do Seattlu Seahawks, kde byl ve čtvrtek dopoledne prostřednictvím videokonference představen. Nedlouho poté vyšlo najevo zmíněné obvinění, incident se odehrál ve středu v noci.

Oba defenzivní hráči žijí v Miami, jejich kluby informace o zatykači potvrdily. Shodně uvedly, že jsou s hráči v kontaktu, ale dalšího komentáře se zdržely.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní