Živě

Kluby NFL znovu ožijí, zatím bez hráčů a trenérů

16. května 2020 11:36 - New York

Po téměř dvou měsících mohou kluby zámořské ligy amerického fotbalu NFL v úterý znovu otevřít svá zařízení, která uzavřela pandemie koronaviru. Hráči ani trenéři do nich však zatím nebudou mít přístup. Výjimku budou mít ti, kteří budou potřebovat navštívit lékaře.

 

gettyimages.com

Provoz ve 32 klubech se bude řídit instrukcemi místních hygienických úřadů. Zpočátku nebude smět být v budovách více než 75 osob. Další fáze uvolnění opatření proti šíření covidu-19 by podle komisionáře NFL Rogera Goodella mohla následovat brzy.

NFL je jedinou zámořskou soutěží, jejíž sezonu pandemie koronaviru nenarušila. Po únorovém finále minulého ročníku se liga znovu rozběhne 10. září. Její vedení počítá s tím, že zápasy se budou hrát s diváky.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.