Rubriky:

Ostatní

Hvězda NFL se rozjela! Číšníci při pohledu na účet oněměli

21. května 2020 19:25 - Miami/Praha

Opatření zavedená kvůli pandemii koronaviru se postupně uvolňují a svět se vrací do normálu. K velké radosti obchodníků i spotřebitelů. Rozhodnutí úřadů v USA o znovuotevření barů a restaurací přivítala s nadšením i bývalá hvězda amerického fotbalu Chad Johnson. Ze spropitného, které při placení nechal, obsluha pravděpodobně přinejmenším na chvíli ztratila řeč.

 

Profimedia.cz

Pandemie ochromila téměř všechny oblasti, svět gastronomie nevyjímaje. Nejinak tomu bylo ve Spojených státech amerických, zemi s vůbec největším počtem nakažených i případů úmrtí na covid-19. Stravovací zařízení byla zavřena několik týdnů a majitelé utrpěli citelné ztráty. Nyní se situace vrací do zajetých kolejí, čehož na Floridě využil i Johnson.

Bývalý hráč New England Patriots, Cincinnati Bengals nebo Miami Dolphins měl na účtu útratu necelých 40 dolarů, ovšem, jak informuje na svém twitteru Bleacher Report, při placení přidal pohádkové spropitné - rovných tisíc dolarů.

„Gratuluji k opětovnému otevření podniku a lituji problémů s pandemií. Miluji vás a doufám, že vám tímto trochu pomůžu," připsal Johnson na účet, aby vysvětlil svoji štědrost.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní