Rubriky:

Ostatní

Stolní tenista Jančařík na finále Pro Tour vypadl ve skupině

11. prosince 2008 15:14 - MACAO

Pro českého stolního tenistu Lubomíra Jančaříka skončilo finále Pro Tour už po základní skupině. V kategorii do 21 let turnaje v Macau obsadil s jednou výhrou ze tří zápasů třetí pozici a skončil před branami semifinále, kam se z každé skupiny dostali dva nejlepší.

Jednadvacetiletý Jančařík přišel o šanci na postup už po prvních dvou zápasech, v nichž podlehl shodně 1:4 na sety ruskému reprezentantovi Kirillu Stachkovovi a Francouzi Adrienu Mattenetovi. S turnajem se pak rozloučil výhrou nad Liouem Čung-ce ze Singapuru.

Stolní tenis:
Skupina 2: Stachkov (Rus.) - Jančařík (ČR) 4:1 (6, 6, -5, 4, 6), Mattenet (Fr.) - Jančařík 4:1 (10, 10, 7, -5, 9), Jančařík - Liou Čung-ce (Sing.) 4:0 (8, 15, 5, 4).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.