Rubriky:

Ostatní

Konečný netrpělivě vyhlíží odvetu s Dzinzirukem

23. prosince 2008 09:03 - PRAHA

Lehce nervózní, zda bude boxovat odvetu proti Ukrajinci Dzinzirukovi o pás mistra světa WBO, je v posledních dnech Lukáš Konečný. Měl zprávy, že to vypadá na březen nebo duben v Drážďanech, ale zatím mu termín nikdo nebyl schopen potvrdit. „Furt nic nevím a už se mi to nelíbí,“ říká Konečný.

Žije v nejistotě, a jak přiznává, momentálně se víceméně fláká. „Začnu trénovat hned po Novém roce. S tím, že budu tlačit na pilu, abych věděl, na čem jsem.“ Když teď nemusí dvakrát denně makat v tréninku, snaží se předvánoční čas vynahradit rodině. „Starám se o děti, ale pořád daleko méně než manželka,“ přiznává otec tří dcer.

Občas s nimi vyrazím ven, a jakmile po mně žena chce doma s něčím pomoci, tak se toho chopím,“ prozrazuje. „Ale vařit neumím, péct taky ne, takže k Vánocům přispívám hlavně tím, že zabiju kapra a přivezu stromek,“ usmívá se boxer.
Přelom roku oslaví Konečný s rodinou na horách. „Do nového roku si budu přát zdraví pro manželku a děti. A pro sebe hlavně ten zápas s Dzinzirukem.“

hok, Právo

Časová osa: Ostatní

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.