Rubriky:

Ostatní

Quarterback Prescott dá milion dolarů na lepší výcvik policistů

4. června 2020 10:48 - Dallas

Quarterback týmu NFL Dallas Cowboys Dak Prescott uvedl, že dá milion dolarů na zlepšení výcviku policie a boj proti rasismu. Šestadvacetiletý hráč amerického fotbalu tak reagoval na úmrtí neozbrojeného černošského muže George Floyda, jemuž klečel několik minut na krku bělošský policista. Floydova smrt vyvolala masové demonstrace po celých Spojených státech.

 

Usa Today Uspw, Reuters

"Jako černý Američan jsem znechucený a rozčílený. Jsem s těmi, kteří protestují a bojují za spravedlnost pro George Floyda a další černošské životy," napsal Prescott na instagramu. "Mám v úmyslu dát 1,000.000 dolarů na zlepšení výcviku policistů a na boj proti systematickému rasismu v naší zemí pomocí výchovných programů," dodal.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.