Tragický debut: mladý baseballista po premiéře v MLB zemřel při autonehodě

10. dubna 2009 10:01 - LOS ANGELES

Jen pár hodin poté, co odehrál svůj první zápas v MLB, se dvaadvacetiletý nadhazovač Nick Adenhart z Los Angeles Angels zabil při autonehodě. Vedle baseballisty při havárii zemřeli další dva lidé. K nehodě došlo ve Fullertonu v Kalifornii.

Do vozu, v kterém byl Adenhart pasažérem, narazila podle agentury AP dodávka, jež projela křižovatku na červenou. Jejímu řidiči Andrewovi Thomasi Gallovi se nic nestalo. Baseballista zemřel po převozu do nemocnice, dva jeho spolujezdci byli na místě mrtví, další je v kritickém stavu.

Dvaadvacetiletý Gallo z místa nehody uprchl, ale krátce nato ho policisté dopadli. Při zkoušce mu navíc naměřili větší množství alkoholu v krvi, než povolují zákony. Nyní čelí obvinění z trojnásobné vraždy, zabití, útěku z místa činu a řízení pod vlivem alkoholu.

Kvůli tragické události byl odložen čtvrteční ligový zápas Angles s Oaklandem.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: